back to top
spot_img
9 C
London
додомуОстанні новиниЯк виглядатиме реконструйований пункт пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке»

Як виглядатиме реконструйований пункт пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке»

Візуалізацію проєкту реконструкції пункту пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке» представило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

«Щоб збільшити пропускну здатність КПП, тут збудують по 1 смузі для пасажирських автобусів та 4 – для легкових автомобілів на в’їзд та виїзд з України», – йдеться в повідомленні.

Проєкт реконструкції передбачає облаштування пішохідного коридору, боксу для поглибленого огляду автомобілів та пасажирських автобусів з однією оглядовою ямою, громадського санвузла та автоматичного шлагбаума. Планують також відновити службову будівлю митної та прикордонної служб.

До кінця року триває виготовлення проєктно-кошторисної документації. Початок реконструкції та будівельних робіт очікується навесні 2025 року.

Останні новини:

До теми: