spot_img
18.5 C
London
додомуОстанні новини5 причин, які переконають вас придбати посудомийну машину

5 причин, які переконають вас придбати посудомийну машину

5 причин, які переконають вас придбати посудомийну машину

Якщо у вашому домі ще немає посудомийної машини або ви тільки облаштовуєте власну квартиру, варто серйозно задуматися про покупку такого кухонного приладу. Посудомийна машина в наш час перестає бути предметом розкоші, стаючи незамінним елементом на кухні кожної сім’ї. Її використання має багато переваг.

Більше простору

Якщо у вас не надто велика кухня і здається, що не знайдеться місця для посудомийної машини або краще залишити простір для шафи, це зовсім не так. Сама посудомийна машина передбачає простір для зберігання тарілок, каструль та сковорідок.

Користуючись посудомийкою, більше не потрібно шукати місце для сушки посуду на кухонних стільницях або у верхніх шафах. Окрім того, сучасні посудомийні машини у Чернівцях представлені у різних розмірах. Консультанти допоможуть підібрати необхідну модель, яка ідеально пасуватиме саме до вашої кухні.

Більше вільного часу

Одною з основних переваг посудомийної машини є те, що вона піклується про миття посуду, забезпечуючи вас додатковим вільним часом, який ви зможете витратити на себе, приділити його сім’ї або просто відпочити. Все, що потрібно зробити, – це розкласти у приладі брудний посуд, насипати мийний засіб і запустити пристрій. Не потрібно стояти біля раковини та витрачати час і енергію на миття посуду. Посудомийна машина миє кілька комплектів посуду одночасно, економлячи до 10 годин вашого часу на місяць.

Лад на кухні

Більше не буде посуду, який знаходився в кухонній раковині та псував інтер’єр. Брудний посуд можна одразу складати в посудомийну машину, а коли назбирається достатня його кількість, залишиться лише додати мийний засіб та увімкнути девайс. Крім того, вбудовані посудомийні машини зовсім не привертають уваги, оскільки ховаються за фасадами меблів.

Чистий і блискучий посуд

Сучасні прилади мають безліч корисних функцій, які впливають на комфорт їх щоденного використання. Це, наприклад:

• опція половинного завантаження;
• відкладений старт;
• декілька програм миття, що дозволяють підібрати найкращу з урахуванням ваших потреб і типу посуду.

Ці програми миття допомагають завжди отримувати ідеально чистий, блискучий посуд. Посудомийні машини видаляють навіть найбільш складні плями, на які довелося б витратити багато часу під час ручного миття. Також вони дбайливо миють скло чи порцеляну без ризику подряпати їх чи розбити.

Менші рахунки за комунальні послуги

Якщо ви щодня миєте брудний посуд вручну, то маєте знати, скільки води та мийних засобів на це витрачається. Ретельне та якісне миття посуду також вимагає гарячої води, яка зазвичай весь час підігрівається у бойлері. Це збільшує суму, яку ви сплачуєте за електроенергію.

Раніше посудомийну машину сприймали як не дуже економічну річ, вона вважалась радше предметом розкішного життя. На щастя, ці погляди змінилися одночасно із появою нових технологій. Прилад економить як воду, так і електроенергію. Останні моделі, що представлені в асортименті Алло у Чернівцях, виробляються в класі А++, який характеризується низьким енергоспоживанням за високої продуктивності пристрою. Посудомийні машини можуть економити до 850 л води на рік, якщо порівнювати з ручним миттям посуду.

Посудомийна машина має багато переваг, і найважливіші з них – це економія комунальних платежів та часу. Завдяки такій помічниці чистоту і порядок на кухні підтримувати дуже просто.

Останні новини:

До теми: