Важко уявити сучасне житло без телевізора. Такий важливий пристрій присутній практично в кожного, адже завдяки ньому ми маємо змогу перекладати улюблені телеканали, а відтак кінострічки, серіали, шоу, спортивні події, випуски новин тощо. Проте сучасні ТВ пропонують куди більше цікавих функцій, особливо, якщо йдеться про технологію Смарт-ТВ.
Якщо ви захотіли замінити старий телевізор на новий апарат з функцією smart tv, оптимальним рішенням є вибір та купівля пристрою в режимі «онлайн». По-перше, це дуже зручно, адже покупку можна здійснити прямо з дому. А по-друге, в Інтернеті і вибір більший, і ціни кращі, та й частенько можна натрапити на вигідні пропозиції чи акції.
Варто ж одразу наголосити, що Інтернет-шопінг – це не просто взяв та й замовив незважаючи ні на що. Тут потрібен ретельний та зважений підхід, щоб у підсумку обзавестись саме таким старт-телевізором, про який завжди мріяв.
Насправді критерії вибору Smart-TV існує безліч, ми ж виокремимо трійку ключових, які, сподіваємось, стануть вам у нагоді!
Обираємо онлайн-магазин електроніки
Важливим етапом інтернет-покупок є пошук та вибір надійного продавця. Це повинен бути відомий та авторитетний магазин з високим рівнем довіри. Не варто замовляти в сумнівних та невідомих продавців, навіть якщо там ціна «куди нижча». Краще заплатити дорожче, однак оптимати якісне, аніж зекономити і взяти «кота в мішку».
Отож:
• Купуйте телевізор чи іншу техніку тільки у відомих торгових онлайн-мережах;
• Не намагайтесь зекономити шляхом замовлення товару з «дуже вигідним цінником»;
• Обов’язково уточніть щодо гарантії, після отримання замовлення ретельно перевірте присутність техпаспорту та інших документів.
Визначаємось з маркою телевізора та параметрами
Вітчизняний ринок розумних телевізорів багатий та різноманітний. Однак якою б не була пропозиція, краще зупинитись на іменитих брендах. Адже це означає якість, надійність, широкий функціонал та загалом відмінні експлуатаційні характеристики.
Окрім того, варто визначитись із потрібною діагоналлю. Для просторих приміщень ліпше брати варіант з великим екраном, для кімнат з невеликою площею – менші моделі. Але головне, щоб не навпаки.
Ще один важливий момент – енергоспоживання. Найкращий варіант – клас А+ і вище. Це означатиме, що телевізор економно споживатиме електроенергію, відтак платити за енергоносії доведеться помітно менші суми.
Зверніть також увагу на інші не менш важливі речі: роздільна здатність екрана, загальний функціонал, програмну платформу, присутність достатньої кількості інтерфейсів тощо.
Звертаємо увагу на цінник
Не варто забувати, що чим багатшими параметрами наділений телевізор, тим вищий на нього стоятиме цінник. Приміром, варіант з FullHD-екраном обійдеться дешевше, ніж 4К, проте якість картинки і деталізація в останнього куди краща.
В той же час хочеться ще раз наголосити на тому, що економити на купівлі телевізора з функцією Смарт-ТВ – не варто. Сучасний та високотехнологічний пристрій не може коштувати дешево. Якщо розумний ТВ з всілякими «фішками» вам пропонують за ціною, яка сильно відрізняється від середньо ринкової (в нижчу сторону), вам варто як мінімум насторожитися – це або низькоякісний пристрій, або вживаний апарат, що продається під виглядом нового.
Розумний телевізор – справжня знахідка для сучасної людини, адже такий пристрій пропонує окрім звичайних можливостей низку інших потрібних функцій, які колись були притаманними тільки для комп’ютерів. Головне, відповідально підійти до купівлі, робити це обдумано, без поспіху – і у підсумку ви отримаєте те, про що завжди мріяли!