В продажі представлено дуже багато телевізорів за низькими і високими цінами. Характеристики у них різні. І дуже часто потенційні покупці губляться у великому різноманітті чисел і термінів, повністю покладаючись на слова продавців-консультантів.
Це не дуже хороший підхід, адже ніхто крім вас не знає краще, що саме вам потрібно. Тому перед походом до магазину варто ознайомитися хоча б з основними параметрами техніки, які допоможуть підібрати підходящу для вас модель.
В чому варто розібратися
Правда в тому, що деякі телевізори за своїми характеристиками вже застарілі, а деякі навпаки надто передові. Ваше завдання полягає в пошуці золотої середини, щоб ви могли насолоджуватися переглядом улюбленого відеоконтенту, не переплативши за непотрібні функції.
Отже, вибираючи в звичайному чи інтернет магазині телевізори у Львові, вам варто звернути увагу на:
-
- Smart TV. Купувати в 2022 році телевізор без Smart TV можна лише в тому випадку, якщо він буде використовуватися для перегляду звичайного телебачення або відеоконтенту з переносного накопичувача (флешки). Якщо ж ви плануєте робити щось більше (підключатися до інтернету, дивитися фільми в режимі онлайн, переглядати ролики на YouTube), вам однозначно потрібні відповідні функції. Скажемо прямо, купувати модель без Smart TV вкрай нелогічно. По-перше, в абсолютної більшості телевізорів він є. По-друге, вартість сучасних моделей не на багато вища.
-
- Роздільну здатність. Ця характеристика визначає скільки пікселів (точок, що формують зображення) розміщено на екрані. Чим їх більше, тим чіткішу та деталізованішу картинку показує телевізор. Зараз в продажі є моделі з роздільною здатністю HD (1 049 088 пікселів), Full HD (2 073 600 пікселів), 4K (8 294 400 пікселів), 8K (33 177 600 пікселів).
Вибирати з цих варіантів дуже просто. Купуйте телевізор з максимальною роздільною здатністю у своєму розмірі. В той же час брати модель з 8K не обов’язково. По-перше, вони дуже дорогі. По-друге, відеоконтенту в такому форматі зараз дуже мало.
-
- Діагональ. Тут також все просто — вибирати треба найкомфортнішу для себе. Якщо ви купуєте телевізор для кухні, то навряд чи вам буде потрібен екран, більше 32 дюймів. А от для зали і 65 дюймів може бути замало.
-
- Частоту оновлення картинки. У більшості моделей ця характеристика знаходиться в межах 50-60 Гц. І більше для перегляду телепередач, відеороликів та фільмів, насправді, не потрібно. Якщо ж телевізор ви плануєте використовувати як монітор до ігрової консолі, є сенс вибирати серед варіантів з частотою оновлення 100-300 Гц. Вони забезпечать максимальну плавність в динамічних іграх.
Не зайвим буде розібратися в типах телевізорів — LED, QLED, Nano Cell, OLED. Вони відрізняються за якістю зображення і, відповідно, ціною.
Ознайомитися з варіантами, які пропонує сучасний ринок, можна на сайті allo.ua. Переходьте, вказуйте потрібні характеристики та вивчайте.