spot_img
14.9 C
London
додомуОстанні новини3 моделі Apple MacBook, які найкраще підійдуть фотографам для роботи

3 моделі Apple MacBook, які найкраще підійдуть фотографам для роботи

3 моделі Apple MacBook, які найкраще підійдуть фотографам для роботи

Для професійних фотографів ноутбук — це інструмент, від якого залежить якість та швидкість роботи. Найголовніше для тих, хто працює з зображеннями та відеороликами — це технічні характеристики пристрою. Більшість сучасних MacBook досить потужні та без проблем справляються з обробкою фотографій, але не всі моделі гаджетів американського бренду пропонують однакові можливості. Є пристрої, які найкраще підходять для фотографів.

Apple MacBook Air M1(13″, 2020)

Apple MacBook Air M1 приваблює приємним дизайном, ергономікою, чудовою продуктивністю, а також оптимальним співвідношенням ціни та якості. Екран Retina демонструє контрастність і яскравість на найвищому рівні. Хоча роздільна здатність дисплею у MacBook Air M1 лише 2560×1600, зображення на ньому виглядає досить чітким і деталізованим.

Переглядати та редагувати цифрові зображення на такому пристрої — одне задоволення. Додаткові переваги Apple MacBook Air M1:

• безшумна робота;
• компактність;
• легкість.

Apple MacBook Pro M1(13″, 2020)

13-дюймовий MacBook Pro M1 має серйозну перевагу у вигляді процесора Apple Stonking M1 System-on-a-Chip. Він робить пристрій надзвичайно швидким і водночас енергоефективним.
Девайс має чудовий екран Apple 2560×1600 IPS Retina, на якому зображення виглядають чітко та яскраво. Модель тонка і компактна, тому MacBook Pro M1 13″ зручно брати з собою.

Apple MacBook Pro M1 (16″, 2021)

16-дюймовий дисплей MacBook Pro M1 дуже зручний для тривалих сеансів редагування. Рідкокристалічний екран Retina XDR може похвалитися яскравістю в 1600 ніт, яка оживляє HDR-контент, а ще він чудово покриває колірний простір DCI-P3 для якісного монтажу відео. Продуктивність чіпу M1 у поєднанні з великою батареєю ємністю 100 Ват-годин дозволяє девайсу працювати від одного заряду 21 годину. 16-дюймовий MacBook Pro 2021 — відмінний вибір для професійних фотографів, але ціна на нього висока.

MacBook — легкі та тонкі пристрої, тому вони є чудовим варіантом для фотографів, яким інколи доводиться редагувати зображення навіть на ходу. Операційна система macOS ідеально підходить для роботи як із кращим програмним забезпеченням для обробки фотографій, так і з сучасними програмами для монтажу відео. Для потреб професійних фотографів найкраще підійдуть Apple MacBook Pro M1 з 16- та 13-дюймовим екраном, Apple MacBook Air M1 з дисплеєм, що має діагональ 13 дюймів.

Останні новини:

До теми: