spot_img
18.5 C
London
додомуНадзвичайні подіїПішли по гриби: на Закарпатті у лісі заблукали троє дітей

Пішли по гриби: на Закарпатті у лісі заблукали троє дітей

Пішли по гриби: на Закарпатті у лісі заблукали троє дітей

У селі Керецьки троє хлопчиків пішли в ліс по гриби та не змогли знайти дорогу додому. Поліцейський офіцер громади, разом із інспекторами групи реагування патрульної поліції, впродовж пів години знайшли дітей та повернули їх додому

Вчора, 12 серпня, ввечері, до іршавських поліцейських з повідомленням про зникнення трьох хлопчиків, віком 11 та 12 років, звернулася мешканка Ужгорода.

Жінка розповіла, що разом із двома синами гостює у своїх батьків у селі Керецьки, що на Хустщині. Кілька годин тому, спільно зі своїм родичем, її діти пішли на прогулянку та до цього часу не повернулися. А самостійні пошуки хлопчиків не дали ніяких результатів.

Поліцейський офіцер громади, разом із інспекторами групи реагування патрульної поліції, негайно розпочали пошуки. Поліцейські поспілкувалися з сусідами та іншими жителями села, розпитали діток, з якими могли контактувати зниклі брати, проте на території населеного пункту хлопчиків не знайшли.

Відтак поліцейські обстежили прилеглу територію та розшукали дітей в лісі, приблизно за 5 кілометрів від села. Троє братів зізналися, що вирішили піти по гриби, проте в незнайомій місцевості розгубилися і втратили орієнтири.

Поліцейські повернули хлопчиків додому, їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Останні новини:

До теми: