spot_img
18.5 C
London
додомуЕкономікаВідновлюють найдовший міст гірської Міжгірщини

Відновлюють найдовший міст гірської Міжгірщини

Відновлюють найдовший міст гірської Міжгірщини

Згідно з останніми даними від Служби автомобільних доріг у Закарпатській області на найдовшому мосту Міжгірщини, що у с.Вучкове, влаштовують нове асфальтне покриття.

Цей інфраструктурний об\’єкт знаходиться у межах автомобільного маршруту регіонального значення Р-21 Долина – Хуст, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

Цьогоріч автошлях планують відновити повністю в межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«На мості у селі Вучкове влаштували вирівнюючий шар асфальту на правій стороні. Наступний етап – верхній шар покриття, після влаштування якого підрядник розпочне роботи на лівій стороні.

Рух на цьому відрізку автошляху дещо ускладнений, але проїхати через міст можна. Про ремонтні роботи водіїв попереджають відповідні знаки», – зазначив Мирослав Білецький.

Довжина шляхопроводу у Вучковому складає понад 91 м. Будували його на місці старої переправи, яку пошкодила повінь, аж 5 років, доки завершили у 2006 році, і з того часу ремонтують вперше.

Цікаво, що міст через бурхливу гірську Ріку вперше побудували лише у 1870 році, а до того переправу товарів і людей від берега до берега здійснювали лише човнами.

Відновлюють найдовший міст гірської Міжгірщини
Відновлюють найдовший міст гірської Міжгірщини

Останні новини:

До теми: