spot_img
18.5 C
London
додомуПолітикаМонастирський став новим міністром внутрішніх справ

Монастирський став новим міністром внутрішніх справ

Монастирський став новим міністром внутрішніх справ

Верховна Рада призначила нардепа від \”Слуги народу\” Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ.

Про це повідомляє Українська Правда

Пряма мова прем’єра Дениса Шмигаля: \”Вношу подання про призначення Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ. Прошу підтримати\”.

Пряма мова Монастирського: \”Я не обіцяю умить вирішити всі проблеми. Це неможливо. Але обіцяю професійно та принципово виконувати свою роботу на посаді міністра і готовий гідно нести службу в інтересах народу і держави\”.

Пряма мова спікера ВР Дмитра Разумкова: \”За 271. Рішення прийнято. Вітаю, Денисе Анатолійовичу\”.

Деталі: На початку розгляду кадрового питання Монастирський заявив про конфлікт інтересів і заявив, що утримається від голосування за призначення його міністром.

Пізніше його вихід на трибуну зустріли оплесками. Монастирський заявив, що є членом команди президента, подякував йому за довіру та коротко прозвітував про роботу правоохоронного комітету Ради, який він очолює.

За словами Монастирського, на посаді міністра він планує зосередити увагу на:

-боротьбі з організованою злочинністю, злодіями у законі,
-на притягненні поліцією до відповідальності усіх без винятку порушників, незалежно від їхніх посад,
-налагодженні відносин між поліцією, громадою та місцевою владою,
-безпеці дорожнього руху,
-цифровізації усіх сфер роботи МВС,
-боротьбі з наркотиками,
-захисті держкордону – зокрема, \”будівництві сучасного ефективно-облаштованого кордону по всьому периметру держави\”,
-впровадженні добровільного страхування майна від пожеж,
-зміцненні \”внутрішньої стійкості і оброни країни, поверненні Криму і Донбасу\”.

Не дали голосів за призначення Монастирського фракції ОПЗЖ (19 відсутні, 25 не голосували), \”Європейська солідарність\” (6 відсутні, 1 не голосувала, 20 утримались), \”Батьківщина\” (17 відсутні, 1 не голосував, 7 утрималися) та \”Голос\” (2 відсутні, 1 не голосував, 17 утримались).

Монастирський написав заяву про складання повноважень депутата (Рада припинила його повноваження 340 голосами) і склав присягу члена Кабінету міністрів.

Для довідки: Денису Монастирському 41 рік, він за освітою юрист.

Наразі Монастирський – депутат від \”Слуги народу\” і голова комітету ВР з питань правоохоронної діяльності.

До обрання нардепом Монастирський викладав у Хмельницькому університеті управління та права, працював юристом у кількох приватних компаніях – зокрема Hillmont Partners, що надає юридичні послуги для інвесторів і бізнесу, та \”Лигал Консалтинг\”, що консультує агентства з питань нерухомості.

До команди Зеленського Монастирського покликав його знайомий, нині голова освітнього комітету від \”слуг\” Сергій Бабак, який попросив його проаналізувати правоохоронний блок програми майбутнього президента.

Ще до походу в політику Монастирський був добре знайомий з вірним супутником ексміністра МВС Арсена Авакова – Антоном Геращенком. Зокрема, з 2016 по 2019 рік він був експертом в Інституті майбутнього, де Геращенко є співзасновником. Крім того, був його помічником у парламенті 8-го скликання.

Передісторія:

За даними \”Української правди\”, президент напередодні вильоту до Берліна покликав Монастирського до себе в Офіс і запитав його, чи не хоче той зайняти місце Авакова.

Депутат подумав добу і 13 липня погодився, а вже ввечері того ж дня Зеленський представив його депутатам як кандидата на заміну Авакову.

13 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав заяву на звільнення з посади міністра внутрішніх справ, яку він обіймав 7 років.

Останні новини:

До теми: