Вхiд на сайт
Авторизацiя

Ліквідація наслідків негоди на Рахівщині триває

Ліквідація наслідків негоди на Рахівщині триває
Оперативна інформація щодо наслідків погіршення погодних умов у Рахівському районі (дані станом на 10:00 11 липня)

Станом на 10:00 11 липня підтоплень на території Рахівського району немає. Інформації про постраждалих та загиблих внаслідок стихії не надходило. На даний час встановлюється місце перебування однієї особи.

У чотирьох населених пунктах (смт Ясіня, сс.. Лазещина, Богдан, Луги) було підтоплено 185 дворогосподарств, 96 житлових будинків та 5 підвальних приміщень.

Вже з 10 липня підрозділами ДСНС області проводяться роботи по відкачуванню води з підтоплених підвальних приміщень, розкрижуванню деревини та розчистці територій від сміття та намулу.

Усього від підрозділів Головного управління ДСНС області працює 35 чоловік особового складу та три одиниці техніки. Також на ліквідацію наслідків негоди залучено службу райелектроомереж та працівників лісового господарства.

На міце події виїхали представники обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Проводиться подворовий обхід, дані щодо наслідків негоди уточнюються, інформує ГУ ДСНС України у Закарпатській області.

Ліквідація наслідків негоди на Рахівщині триває
Ліквідація наслідків негоди на Рахівщині триває
Ліквідація наслідків негоди на Рахівщині триває
Ліквідація наслідків негоди на Рахівщині триває

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: https://t.me/zak_kor

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: