spot_img
21.9 C
London
додомуОстанні новиниУ Польщі побудують перший в ЄС завод з переробки акумуляторів електромобілів

У Польщі побудують перший в ЄС завод з переробки акумуляторів електромобілів

У Польщі побудують перший в ЄС завод з переробки акумуляторів електромобілів

У Польщі буде побудований перший в ЄС завод з переробки акумуляторів електромобілів, батарейок та інших металовмісних відходів.

Проект вартістю 182 мільйони євро реалізує польська переробна компанія Elemental Holding, передає ecotown.

Завод буде виробляти вторинні метали та інші матеріали, які можуть бути повторно використані у якості сировини для нових батарей або інших пристроїв, забезпечуючи важливу послугу у ланцюжку створення вартості літій-іонних батарей.

Виробництво і використання перероблених акумуляторів і металів може скоротити викиди вуглецю до 98% у порівнянні з їх первинними аналогами, а також до більш ефективного використання дефіцитних природних ресурсів.

Завод стане першим в ЄС і одним з перших у світі.

Європейський банк реконструкції та розвитку заявив, що схвалив кредит у розмірі 25 мільйонів євро для Elemental Holding у рамках більш широкого пакету для фінансування будівництва новаторського об\’єкта, одного з перших у світі з переробки відпрацьованих літій-іонних акумуляторів для електромобілів та інших відходів, що містять метали, які мають вирішальне значення для електронної мобільності.

Цей об\’єкт у Польщі передбачає впровадження найсучасніших інноваційних технологій, доповнюваних і спільно фінансованих польським Національним центром досліджень і розробок (NCBR) за підтримки Європейської комісії.

Польська компанія Elemental Holding збирає та переробляє метали платинової групи та електричні відходи. Вона працює у Польщі, інших європейських країнах, на Близькому Сході і у Сполучених Штатах Америки.

Останні новини:

До теми: