back to top
spot_img
5.6 C
London
додомуВладаЗеленський просить Раду ліквідувати ОАСК: Досить сейфів із мільйонами готівки

Зеленський просить Раду ліквідувати ОАСК: Досить сейфів із мільйонами готівки

Зеленський просить Раду ліквідувати ОАСК: Досить сейфів із мільйонами готівки

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроєкт, яким пропонує ліквідувати скандальний Окружний адміністративний суд Києва.

Пряма мова Зеленського: \”Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні.

Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону\”.

Деталі: Законопроєкт має назву \”Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва\”. У ОП зазначають, що саме президент, відповідно до Конституції, може вносити закон для реорганізації чи ліквідації суду після консультацій із Вищою радою правосуддя.

В Офісі президент вважають, що довіра до суду має бути безумовноб, а у випадку ОАСК – вона вмерла.

\”ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з \”плівками\”, корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення. Довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена\”, – йдеться у повідомленні.

Текст проєкту закону наразі відсутній на сайті Верховної Ради.

Джерело

Останні новини:

До теми: