Вхiд на сайт
Авторизацiя

"Шахтар" не зміг перемогти в першому матчі на зборі в Белеку

Донецький "Шахтар" провів перший спаринг на другому тренувальному зборі в турецькому Белеку.

Команда Луїша Каштру розійшлася нічиєю з чемпіоном Сербії - "Црвеною Звездою" - 0:0.

СКЛАД ШАХТАРЯ

"Шахтар" (перший тайм): Пятов - Болбат, Кривцов, Бондар, Сіпріано - Судаков, Майкон - Тете, Марлос, Коноплянка - Фернандо

"Шахтар" (другий тайм): Трубін, Корнієнко, Матвієнко, Вітао, Додо, Степаненко, Маркос, Алан Патрік, Соломон, Тайсон, Дентіньо

Варто зазначити, що сьогодні зранку "гірники" також планували зіграти проти словенської "Мури", але коронавірус у суперника українського клубу призвів до скасування спарингу.

Другий збір "Шахтаря" триватиме до 5 лютого. "Гірники" зіграють ще два контрольні матчі: 3 лютого зі "Слованом" із Братислави, а 5 лютого проти тбіліського "Локомотива".

Перший збір команда Луїша Каштру також провела у Туреччині. Із трьох спарингів "гірники" перемогли лише раз.

На зимову перерву в УПЛ "Шахтар" пішов другим, відстаючи від київського "Динамо", що лідирує в турнірній таблиці, всього на одне очко.

Чемпіонат України повернеться 13 лютого. У першій грі після поновлення сезону "Шахтар" в рамках 14-го туру УПЛ зустрінеться з "Колосом".

18 лютого "Шахтар" зіграє на виїзді з ізраїльським "Маккабі" Тель-Авів у межах першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи.