Вхiд на сайт
Авторизацiя

Заключний поєдинок ФК "Минай" у 2020 році закінчився нічиєю

Про це повідомляє офіційний сайт ФК "Минай".

Закарпатський футбольний клуб "Минай" у матчі Прем'єр-ліги здобув нічию проти полтавської Ворскли. Це був заключний поєдинок для обох команд у 2020-му році. Підсумковий результат — 1:1, — повідомляє офіційний сайт ФК "Минай".

Поєдинок відбувся 12 грудня у Полтаві на стадіоні імені Бутовського. Рахунок у зустрічі відкрили закарпатці: на 14 хвилині Анатолій Нурієв забив з передачі Дениса Кожанова. У другому таймі Данило Кравчук на 63 хвилині вирівняв рахунок з пасу Ігоря Пердути.

Опісля цього матчу команди матимуть перерву. У 2021-му році "Минай" розпочне з матчу, у якому 12 лютого прийматиме ФК "Львів".

Закарпатська команда завершила перше коло на 11-му місці, маючи у своєму активі 10 очок.