Вхiд на сайт
Авторизацiя

Закарпатський ФК "Минай" переміг "Дніпро-1"

Про це йдеться на сайті телеканалу Суспільне Закарпаття.

Футбольний клуб "Минай" переміг з рахунком 3:2 "Дніпро-1". Матч Прем'єр-ліги проходив у неділю, 22 листопада, на ужгородському стадіоні "Авангард".

Рахунок у матчі відкрили гості: Олексій Хобленко забив з пенальті. Ще до перерви Анатолій Нурієв так само з пенальті вирівняв рахунок.

ФК "Минай" переміг "Дніпро-1"
На 79 хвилині Василь Пиняшко вивів свою команду вперед. А на 90-й Анатолій Нурієв оформив дубль. Вже на доданих хвилинах дніпровська команда скоротила відстання: з одинадцятиметрового забив Дмитро Коркішко.

Це друга перемога ФК "Минай" у чемпіонаті України.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!