Вхiд на сайт
Авторизацiя

Прості вправи вдома для новачків: 10 причин, чому ви почнете займатись

Прості вправи вдома для новачків: 10 причин, чому ви почнете займатись
Робота вдома чи в офісі часто стає причиною того, що ми тривалий час сидимо на місці. Це ж стосується різних видів діяльності – водії, касири, офісні працівники тощо. Робота стає причиною нашого малорухливого способу життя. Це шкодить не лише психологічному, а й фізичному здоров’ю. І багато людей вже відчувають ці наслідки – зайві сантиметри або болі в спині.

Не просто так нас змалечку привчають до фізкультури, адже рух формує фізичне та психологічне здоров'я людини. Займаючись спортом сьогодні, ми робимо внесок у своє ж майбутнє.

До теми Чому фізична активність настільки важлива для здоров'я опорно-рухового апарату

10 причин виконувати вправи
1.Для підтримки когнітивної функції. Під час фізичних навантажень серцебиття збільшується, внаслідок чого до мозку надходить більше кисню. Відтак, якщо займатися вправами регулярно, ви можете підтримати здоров'я мозку.
2.Для покращення витривалості. Навіть якщо спершу вправи важко робити, з часом ви помітите, що процес виконання став значно легшим. Тоді ж ви відчуєте цю легкість і в інших сферах життя, де потрібен рух. Навіть під час танців на вечірці.
3.Щоб покращити сон. Чим більше ви рухаєтесь та виконуєте фізичні навантаження, тим вам легше буде заснути.
4.Для того, щоб стати сильнішими. Очевидно, що за допомогою сили ви зможете самостійно вирішити багато побутових проблем.
5.Щоб зняти стрес та напругу. Багато людей ходять у спортивний зал або виконують вправи лише для того, аби покращити настрій. І це не дивно, адже в процесі тренування організм виробляє ендорфіни – так звані "гормони щастя".
6.Аби підтримати серцево-судинне здоров'я. Це логічно, адже серце – це також м'яз, який потрібно тренувати, аби він був у тонусі. Для підтримки здоров'я серця чудово підходять: біг, ходьба, плавання або їзда на велосипеді.
7.Щоб пришвидшити метаболізм. Коли він повільний, у людини може виникнути зайва вага навіть при нормальному харчуванні, а коли він пришвидшений – калорії швидше спалюються, що не лише допомагає швидше схуднути, а й тримати тіло у формі.
8.Для привабливості. Одна з найпопулярніших причин, чому люди починають займатися спортом – трансформація. Фізична активність впливає на те, як людина виглядає, навіть якщо у неї немає зайвої ваги.
9.Для того, щоб підняти самооцінку та знайти впевненість у собі. Якщо людина регулярно тренується і помічає результат, у неї підіймається самооцінка. І неважливо, для чого ви починаєте заняття спортом – для схуднення чи для підтримки здоров'я. Помітивши результат, ви починаєте собою пишатися, у вас з'являються додаткова мотивація та впевненість у собі.
10.Для того, щоб менше втомлюватися та було більше енергії. Деякі люди не хочуть виконувати вправи або займатися спортом лише через те, що їм бракує енергії у повсякденному житті. Насправді під час занять організм виробляє більше мітохондрій, які ще називають "енергетичними станціями" клітин. Простішими словами, займаючись спортом – людина отримує більше енергії.
Якщо почнете займатися вправами та продовжите регулярно їх виконувати, через декілька років ви самі собі подякуєте.

Якщо хочете привести себе в форму та підтримати здоров'я, але не знаєте, з чого почати – ми зібрали для вас корисні поради, завдяки яким ви зрозумієте, що займатися вдома – просто.

Фізичними вправами необхідно займатися принаймні 40 хвилин на добу – це навіть трохи менше, ніж одна серія улюбленого серіалу. Відтак, щоб знайти час, необхідно прокидатися лише на 40 хвилин раніше або дивитися на одну серію менше. Втім, вам нічого не заважає виконувати вправи та дивитися серіал одночасно. Головне – бажання.
Намагайтеся не їсти принаймні за годину до занять, адже не дуже комфортно займатися, коли шлунок наповнений.
Перед виконанням вправ необхідно зробити розминку. Це потрібно для того, щоб "розігріти" м'язи та суглоби – підготувати тіло до фізичного навантаження, аби не травмуватися в процесі. Якщо не знаєте, як це зробити, для цього чудово підходить суглобна гімнастика. Під час неї пропрацьовуються та розігріваються усі групи м'язів.

Приклад короткої розминки: дивіться відео:



Як позбутися "крепатури" – болю у м'язах після тренування


Так звана "крепатура" – це запізнілий біль у м'язах, який виникає після того, як людина виконала незвичне для себе фізичне навантаження.

По перше, аби полегшити м'язовий біль у майбутньому, після силових тренувань необхідно зробити розтяжку (навіть попри те, що ви розминалися перед заняттям).
Після виконання вправ прийміть душ. Гаряча вода збільшує кровообіг та розслаблює м'язи, тому ванна або гарячий душ можуть на деякий час заспокоїти тіло. Натомість холодна вода не відновлює, але може зменшити больові відчуття. Деякі тренери радять контрастний душ, адже він поєднує у собі ці дві властивості – позитивно впливає на судини, зв'язки, сполучну тканину та чудово бадьорить. Можете спробувати різні методи, аби визначити, який вам підходить найкраще.
Наступного ранку виконайте легку зарядку, а в ідеалі виконайте стретчинг. Він справді допомагає скоротити період м'язового болю.

Зробіть собі легкий самомасаж у найболючіших зонах – це відновить кровообіг та трішки послабить біль.
Випивайте впродовж дня достатньо води, приблизно 30–40 мілілітрів на кілограм маси тіла.
Спіть щонайменше 8 годин на добу – здоровий сон завжди допомагає швидше відновитися. ⠀

24 канал
Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: https://t.me/zak_kor

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: