Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасове призупинення роботи усіх аеропортів України, крім аеропорту \”Бориспіль\”, який прийматиме евакуаційні чартерні рейси з українськими громадянами.
Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на сторінці Facebook.
\”Із завтрашнього дня в Україні буде працювати тільки Міжнародний аеропорт \”Бориспіль\”. З 12.00 24 березня також буде заборонено виліт пасажирів у авіаподорожі з метою туризму. Перепрошую за незручності, але це вимушений захід для запобігання розповсюдженню коронавірусу. Безпека людей – понад усе!\”, – написвав Криклій.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України запровадив надзвичайну ситуацію в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях у зв\’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.
Раніше через коронавірус режим надзвичайної ситуації запровадили у Харківській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Київській областях і у Києві.


