Хвора жінка – в реанімації, лікарі перевіряють її дітей.
Столичні медики офіційно підтвердили другий випадок захворювання на дифтерію у Києві. Раніше повідомлялося про госпіталізацію жінки 1986 року народження з підозрою на цю інфекцію, передає \”Сегодня\”.
\”Діагноз підтвердився. У суботу жінці ввели протидифтерійну сироватку. Жінка третій день перебуває в лікарні, вона в реанімації, і поки змін у її стані немає. Вона проживає у приватному будинку на столичних Осокорках, у Дарницькому районі. У будинку вчора провели дезінфекцію. У хворої – троє дітей. Їм зробили посів, їх оглянув лікар. В однієї дитини – легке респіраторне захворювання, але діагноз \”дифтерія\” не підтвердився. Дітей дозволили відвезти до бабусі у Житомирську область\”, – розповіла Наталія Гунченко, заступник директора Київського лабораторного центру МОЗ. Раніше в Києві також був підтверджений випадок дифтерії у дев\’ятирічного хлопчика. Дитина не щеплена від хвороби через відмову батьків. Зараз хвору дитину госпіталізували.


