Перебувала у родички: неповнолітню закарпатку, котра пішла з дому, відшукали поліціянти

Перебувала у родички: неповнолітню закарпатку, котра пішла з дому, відшукали поліціянти

У результаті роботи працівників поліції Рахівщини, 17-річну дівчину, яка напередодні пішла з дому і не повернулася, розшукано. Зараз вона вдома з рідними. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Завдяки проведеним працівниками поліції Рахівщини розшуковим заходам, неповнолітню, яка перебувала у розшуку, знайдено.

Нагадаємо, 25 жовтня 17-річна рахівчанка пішла з дому і на зв’язок не виходила. На пошуки дівчини були задіяні працівники сектору кримінальної поліції, групи реагування патрульної поліції, дільничні офіцери та працівники ювенальної превенції. Поліцейські встановили, що неповнолітня перебувала у своєї 42-річної родички.

Наразі дівчина знаходиться вдома, зі своїми рідними.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію