В одній із місцевих груп опублікували світлини задимленого Ужгорода з висоти пташиного польоту.
Фотографіями поділився користувач Тимофей Шмайда.
\”Ви, мабуть, не впізнаєте, але це УЖГОРОД! Це не туман, це мать його СМОГ!!! Ужгород, в якому нічим дихати із-за клятих паліїв сухого листя!!!\” – йдеться у дописі.
До теми: Чому не можна палити листя і траву та яке за це покарання

