Спалах дифтерії на Закарпатті: з\’явилася інформація про закінчення сироватки від недуги

Спалах дифтерії на Закарпатті: з'явилася інформація про закінчення сироватки від недуги

Відповідну інформацію повідомив ужгородський журналіст Віталій Глагола.

\”Запаси протидифтерійної сироватки вичерпано. Усі 8 доз наявні на Закарпатті ввели 4 студентам (по 2 ампули кожному) у яких виявили дифтерію. Це були усі запаси області. Інші 11 госпіталізованих покищо не потребують введення сироватки, але якщо така потреба і виникне – запасів більше нема. Чи приїде завтра – поки невідомо. Це мені підтвердив у особистій розмові головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк\” – ідеться у повідомленні нв офіційній сторінці Глаголи у \”Телеграм\”.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію