Відповідну інформацію повідомив ужгородський журналіст Віталій Глагола.
\”Запаси протидифтерійної сироватки вичерпано. Усі 8 доз наявні на Закарпатті ввели 4 студентам (по 2 ампули кожному) у яких виявили дифтерію. Це були усі запаси області. Інші 11 госпіталізованих покищо не потребують введення сироватки, але якщо така потреба і виникне – запасів більше нема. Чи приїде завтра – поки невідомо. Це мені підтвердив у особистій розмові головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк\” – ідеться у повідомленні нв офіційній сторінці Глаголи у \”Телеграм\”.

