В угорському місті Надьканіжі з численними травмами знайдено тіло українця.
У причетності до злочину звинувачують напарника загиблого чоловіка, повідомив представник прокуратури округу Залу Чабуа Піргера.
В Угорщину українець виїхав працювати водієм. Перед смертю його бачили зі своїм 37-річним напарником в місці відпочинку для водіїв в місті Надьканіжі. Після цього чоловіка знайшли мертвим з численними травмами голови і спини.
За словами колеги загиблого, який також є уродженцем України, він бачив напарника, який лежав на землі, але вирішив, що той просто спить, і не викликав ні медиків, ні поліцію.
Зараз чоловіка підозрюють у причетності до злочину, зокрема, його звинувачують в ненаданні допомоги. Триває слідство, напарник загиблого поки не має права виїхати за межі Угорщини.


