Тіло лежало в кущах та майже повністю розклалось.
Тіло чоловіка пролежало у траві щонайменше 3 місяці. Тіло виявили власники прилеглого будинку. У мерця були відсутні руки, а голова лежала окремо від тіла. особа чоловіка досі не встановлена. Чи була смерть насильницькою встановлять судмедексперти. У поліції відкрили кримінальне провадження.
Подробиці – у сюжеті від Телеканал Sirius:


