Тіло чоловіка, яке знайшли у Виноградові, поблизу приватного будинку, лежало 3 місяці

Тіло чоловіка, яке знайшли у Виноградові, поблизу приватного будинку, лежало 3 місяці

Тіло лежало в кущах та майже повністю розклалось.

Тіло чоловіка пролежало у траві щонайменше 3 місяці. Тіло виявили власники прилеглого будинку. У мерця були відсутні руки, а голова лежала окремо від тіла. особа чоловіка досі не встановлена. Чи була смерть насильницькою встановлять судмедексперти. У поліції відкрили кримінальне провадження.

Подробиці – у сюжеті від Телеканал Sirius:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію