У садочку на Закарпатті трапився неприємний інцидент

У садочку на Закарпатті трапився неприємний інцидент

Про прикру ситуацію в садочку повідомляють журналісти телеканалу \”Sirius\”.

У садочку на Виноградівщині обвалилася стеля. Шматок бетону обвалився якраз на столики. На щастя, дітлахів у кімнаті не було, адже вони відправилися на обідній сон.

Більше у сюжеті телеканалу Sirius:
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію