На трасі Київ-Чоп водій не впорався з керуванням та врізався у відбійник

На трасі Київ-Чоп водій не впорався з керуванням та врізався у відбійник

Ось так виглядає корпус автомобіля після зіткнення з відбійником

Транспортний засіб на цих світлинах втрапив у автопригоду вчора, близько 19:00, на трасі Київ-Чоп (поблизу села Тишів). Зіткнення сталося через неуважність на дорозі. Водій не врахував дорожньої обстановки, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на відбійник.

На щастя, ніхто не постраждав. Однак, нагадуємо вам про неухильне дотримання правил дорожнього руху. Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції, будьте пильними за кермом! І тільки тоді автопригоду вдасться оминути, – інформують в УПП в Закарпатській області.

На трасі Київ-Чоп водій не впорався з керуванням та врізався у відбійник
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію