Реформа децентралізації: на Закарпатті планують створити 54 ОТГ

Згідно з Перспективним планом розвитку регіону, при розробці якого фахівці враховували історичні, ментальні, етнічні та природно-географічні особливості, в області налічуватиметься 54 ОТГ.

Реформа децентралізації: на Закарпатті планують створити 54 ОТГ

Нині в області працюють 7 ОТГ. Документ про створення ще 8-ми голова обласної адміністрації підписав за останні два місяці.

Питання схвалення Перспективного плануна найближчій сесії мають розглянути депутати Закарпатської облради.

Детальніше дивіться у сюжеті Ужінформ:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію