Бойовики на Донбасі 5 разів порушили режим припинення вогню
Протягом доби вівторка, 17 вересня, бойовики на Донбасі 5 разів порушили режим припинення вогню, а при виконанні бойового завдання загинув військовослужбовець Збройних сил України і ще двоє бійців були поранені, повідомляє прес-центр Операції об\’єднаних сил.
\”З початку доби при виконанні бойового завдання один військовослужбовець Збройних сил України зі складу Об\’єднаних сил загинув. Двоє військовослужбовців отримали поранення\”, – йдеться у зведенні, оприлюдненому у вівторок увечері на сторінці прес-центру ООС в соцмережі Фейсбук.
Згідно з інформацією, бойовики обстрілювали позиції підрозділів Об\’єднаних сил із заборонених мінськими угодами мінометів калібру 82 мм, а також, з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.
Зокрема, 3 обстріли бойовики здійснили по позиціях Об\’єднаних сил в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання \”Схід\” і 2 обстріли – в районі відповідальності ОТГ \”Північ\”.
Раніше повідомлялося, що за минулу добу, 16 вересня, і з початку сьогоднішнього дня на Донбасі проросійські бойовики 25 разів обстріляли позиції ЗСУ.
Нагадаємо, на початку місяця бійці ООС розгромили підрозділ бойовиків – знищено три людини, ще четверо отримали поранення. Дивіться відео удару ЗСУ під Горлівкою.


