На Донбасі один український військовий загинув, ще двоє отримали поранення

На Донбасі один український військовий загинув, ще двоє отримали поранення

Бойовики на Донбасі 5 разів порушили режим припинення вогню

Протягом доби вівторка, 17 вересня, бойовики на Донбасі 5 разів порушили режим припинення вогню, а при виконанні бойового завдання загинув військовослужбовець Збройних сил України і ще двоє бійців були поранені, повідомляє прес-центр Операції об\’єднаних сил.

\”З початку доби при виконанні бойового завдання один військовослужбовець Збройних сил України зі складу Об\’єднаних сил загинув. Двоє військовослужбовців отримали поранення\”, – йдеться у зведенні, оприлюдненому у вівторок увечері на сторінці прес-центру ООС в соцмережі Фейсбук.

Згідно з інформацією, бойовики обстрілювали позиції підрозділів Об\’єднаних сил із заборонених мінськими угодами мінометів калібру 82 мм, а також, з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Зокрема, 3 обстріли бойовики здійснили по позиціях Об\’єднаних сил в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання \”Схід\” і 2 обстріли – в районі відповідальності ОТГ \”Північ\”.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу, 16 вересня, і з початку сьогоднішнього дня на Донбасі проросійські бойовики 25 разів обстріляли позиції ЗСУ.

Нагадаємо, на початку місяця бійці ООС розгромили підрозділ бойовиків – знищено три людини, ще четверо отримали поранення. Дивіться відео удару ЗСУ під Горлівкою.

Джерело

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію