Стало відомо, на яку суму збагатили туристи бюджет Закарпаття

Стало відомо, на яку суму збагатили туристи бюджет Закарпаття

Протягом одинадцяти місяців 2018 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло понад 3 млн 727 тис. грн туристичного збору. Ця сума збільшилась на 843,8 тис. грн у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області зазначають, що осінні місяці принесли більше туристичного збору до місцевих скарбниць краю. Протягом вересня, жовтня та листопада до бюджетів спрямовано 1,2 млн грн, що на 300 тис. грн більше ніж протягом трьох місяців цьогорічного літа, інформує ДФС у Закарпатській області.

Варто зазначити, що у розрізі районів краю лідером у наповненні місцевих бюджетів туристичним збором з початку року є Берегівський район (в т.ч. м. Берегово) – 830,5 тис. грн, відтак наступними: Ужгородський (в т.ч. м. Ужгород та м. Чоп) – 820,02 тис. грн; Свалявський район – понад 675,16 тис. грн; Міжгірський район – 270,46 тис. грн та Воловецький район – 196,17 тис. грн.

– Туристичний потенціал Закарпаття надзвичайний і ще не розкритий на всі 100%. Область цікава інвесторам. Водночас фіскальна служба якісно надає і надаватиме весь спектр послуг, які є в її компетенції. Нам важливо, щоб край розвивався, бізнес, в тому числі туристичний, процвітав, а місцеві громади отримували кошти на свій розвиток, – зазначає Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію