Вантажний термінал КПП \”Ужгород\” заблоковано (ВІДЕО)

Останні дні на Закарпатті власники \”євроблях\” влаштовують протести проти нововведень у користуванні авто з іноземною реєстрацією у вигляді блокувань пропускних пунктів області.

Вантажний термінал КПП "Ужгород" заблоковано (ВІДЕО)

Сьогодні о 17 годині стало відомо, що учасники протесту змiнили локацiю та перекрили вантажний термiнал КПП “Ужгород”.
Вiдповiдне вiдео розмiстили в соцмережi ФБ на сторiнцi “Трибуна”:

Закарпатські власники авто на європейській реєстрації з групи Небайдужі змінили тактику протидії жирним котам від влади, з під ОДА вони перейшли до блокування бізнесу нардепів та урядовців – заблоковано вантажний термінал митного поста Ужгород.

Опубликовано Трибуна Вторник, 27 ноября 2018 г.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію