Останні дні на Закарпатті власники \”євроблях\” влаштовують протести проти нововведень у користуванні авто з іноземною реєстрацією у вигляді блокувань пропускних пунктів області.
Сьогодні о 17 годині стало відомо, що учасники протесту змiнили локацiю та перекрили вантажний термiнал КПП “Ужгород”.
Вiдповiдне вiдео розмiстили в соцмережi ФБ на сторiнцi “Трибуна”:
Закарпатські власники авто на європейській реєстрації з групи Небайдужі змінили тактику протидії жирним котам від влади, з під ОДА вони перейшли до блокування бізнесу нардепів та урядовців – заблоковано вантажний термінал митного поста Ужгород.
Опубликовано Трибуна Вторник, 27 ноября 2018 г.

