Масштабні акції протесту, що проходять сьогодні по всій Україні торкнулися і Закарпаття. Протестувальники почали зтягувати під стіни Закарпатської ОДА шини і вже частину з них підпалили. \”
\”…процес пішов 🙁 підпалили поки частину шин. Під\’їхав 1 спецавтомобіль пожежників, припаркувався навпроти центрального входу ОДА. Мітингарів зібралося десь з сотні. Вся площа Народна в припаркованих автівках на транзитних номерах, навіть пам\’ятник Шевченка очіплений \”євробляхарами\”- підписала світлини Вікторія Сенгетовська
Фото Вікторія Сенгетовська
