Градус мітингу підвищився: під Закарпатською ОДА палають шини (ФОТО)

Масштабні акції протесту, що проходять сьогодні по всій Україні торкнулися і Закарпаття. Протестувальники почали зтягувати під стіни Закарпатської ОДА шини і вже частину з них підпалили. \”

Градус мітингу підвищився: під Закарпатською ОДА палають шини (ФОТО)

\”…процес пішов 🙁 підпалили поки частину шин. Під\’їхав 1 спецавтомобіль пожежників, припаркувався навпроти центрального входу ОДА. Мітингарів зібралося десь з сотні. Вся площа Народна в припаркованих автівках на транзитних номерах, навіть пам\’ятник Шевченка очіплений \”євробляхарами\”- підписала світлини Вікторія Сенгетовська

Градус мітингу підвищився: під Закарпатською ОДА палають шини (ФОТО)
Градус мітингу підвищився: під Закарпатською ОДА палають шини (ФОТО)
Градус мітингу підвищився: під Закарпатською ОДА палають шини (ФОТО)

Фото Вікторія Сенгетовська
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію