На Закарпатті ід стінами ОДА зібралися учасники акції протесту з метою підпалювати шини.
\”Зараз біля стін ОДА мітингуючі \”євробляхарі\” збираються підпалювати шини\” – про це написала Вікторія Сенгетовська
Нагадаємо, сьогодні, 25 листопада вступили в силу нові прийняті закони про так звані \”євробляхи\”
Активісти та власники \”євроблях\” збираються завтра перекрити митний пост на кордоні з Угорщиною. Про це у соцмережі \”Фейсбук\” повідомив користувач соцмережі Сергій Ткачов.

