В мережі поширюється відео, на якому зафіксували черговий факт знищення знака \”Я люблю Ужгород\”.
\”Сьогодні вночі знову пошкодили знак \”Я люблю Ужгород\”. Як видно з відео, зроблено це навмисно\” – повідомляє Ужгородська міська рада.
Сьогодні вночі знову пошкодили знак "Я люблю Ужгород". Як видно з відео, зроблено це навмисно.
Опубликовано Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка Воскресенье, 25 ноября 2018 г.


