У соцмережах чергова хвиля обурення – багатостраждальний надпис Я люблю Ужгород залишили без однієї з букв
Світлини поламаної фотозони опублікували у одній із фейсбучних спільнот міста.
Від рук вандалів вкотре постраждала одна з літер, трапилося це вночі.

