Ніяк не заспокояться: в Ужгороді знову пошкодили популярну фотозону

Ніяк не заспокояться: в Ужгороді знову пошкодили популярну фотозону

У соцмережах чергова хвиля обурення – багатостраждальний надпис Я люблю Ужгород залишили без однієї з букв

Світлини поламаної фотозони опублікували у одній із фейсбучних спільнот міста.

Від рук вандалів вкотре постраждала одна з літер, трапилося це вночі.

Ніяк не заспокояться: в Ужгороді знову пошкодили популярну фотозону
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію