Минулої доби бойовики 7 разів відкривали вогонь по позиціях ОС, двічі – із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими домовленостями. 1 український військовий загинув. 25 листопада окупанти вели вогонь у районі Попасної.
Про це йдеться у зведенні прес-центру Об\’єднаних сил станом на 7:00 25 листопада.
\”Ворог здійснював обстріли наших оборонних укріплень в районах населених пунктів Кримське, Вільний, Новолуганське, Красногорівка, та Лебединське\”, – підкреслили у штабі.
Бойовики вели прицільний вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
З мінометів калібру 120 мм обстрілювались позиції ОС поблизу Новолуганського.
\”Таку ж зброю, тільки 82-го калібру, загарбники застосували неподалік Кримського. Саме біля останнього окупанти проявили найбільшу вогневу активність.
Внаслідок бойових дій смертельне поранення отримав один військовослужбовець ОС\”, – наголосили у прес-центрі.
\”Сьогодні, 25 листопада, зі стрілецької зброї бойовики вели вогонь у районі Попасної. Втрат не допущено.
За даними розвідки, протягом минулої доби 2 російських окупантів було знищено, ще 3 – отримали поранення\”, – йдеться у звіті.

