
Щоб позбутись невпевненості, для початку важливо розібратися у собі.
Про це написав у своєму Instagram відомий психолог Михайло Лабковський.
З його слів, якщо при спілкуванні з ровесниками, які до вас звертаються на \”ти\”, а ви на \”ви\” і у цій ситуації ви почуваєте себе дитиною, таке відчуття йде від внутрішнього відчуття нерівності між собою й іншими людьми.
Почніть змінювати свою поведінку. Поправляйте інших, коли вони до вас на \”ти\”, (мені краще інше звернення). Ловіть себе на тих моментах, коли ви нібито ставите себе нижче співрозмовника, і виправляйте себе, – радить психолог.
За словами Лабковського, для багатьох людей інфантильна позиція в кінцевому підсумку виявляється \”вигідною\”.
\”Так, тебе менше поважають і не особливо зважають на твою думку, проте ти маєш уявне право нібито знімати із себе відповідальність (хоча це вже тільки у голові). Мовляв, \”я це зробити не можу, у мене ж лапки\”, – пише він.
Якщо наявний стан дійсно напружує людину, то настав час його позбутись. Але без допомоги фахівця тут не обійтись, тож найкраще зверніться до психолога.
Джерело: 24 канал
