Обласний центр Закарпаття минулої ночі огорнув густий туман, який створив у місті справжню містичну атмосферу. Неймовірні світлини на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував Андрей Кирилюк.
\”Перед тим, як вигідно купити товар у Чорну п\’ятницю, потрібно простояти в чергах цілу ніч. Ось, поки чекав відкриття ужгородських магазинів – зробив декілька фото\” – підписав пост Кирилюк.


