Вхiд на сайт
Авторизацiя

Нагадування: друковані ЗМІ повинні реформуватися до кінця року

Нагадування: друковані ЗМІ повинні реформуватися до кінця року
Інакше буде прийнято рішення про визнання свідоцтва про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації недійсними!

З 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі - Закон). Цей закон визначає механізм реформування друкованих ЗМІ, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.

Відповідно до Закону, реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій здійснюється у два етапи: перший - протягом одного року з дня набрання чинності цього закону та другий - протягом наступних двох років. На першому етапі здійснюється реформування друкованих ЗМІ та редакцій згідно з переліком, що затверджується Кабінетом міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах, організовується підвищення кваліфікації працівників таких редакцій, а також складається Зведений перелік об’єктів реформування. На другому етапі здійснюється реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій, не реформованих на першому етапі.

Відповідно до статті 3 Закону, передбачені способи реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій .

Вихід органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування із складу засновників (співзасновників) друкованого засобу масової інформації та редакції у разі відсутності у майні редакції державного (комунального) майна оформляється договором, що укладається між органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, що є засновниками (співзасновниками), та правонаступниками (у тому числі трудовим колективом редакції) відповідно до вимог цивільного законодавства. Зазначений договір, який обов’язково має містити умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості, є підставою для подання правонаступниками заяви про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному ст. 11 і 12 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні".
Отже, до завершення реформування друкованих засобів масової інформації залишилось півтора місяця (до 31.12.2018 року), після спливу якого, для тих хто не здійснив процес реформування, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області буде прийнято рішення про визнання свідоцтва про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації недійсними!

Заступник начальника Управління –
начальник відділу державної реєстрації
друкованих засобів масової інформації та
громадських формувань Управління
державної реєстрації Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області
Горзов Олександр

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: