11 листопада у Чехії трапилася смертельна ДТП за участі закарпатських заробітчан, жителів Хустського та Виноградівського районів. У результаті зіткнення мікроавтобуса, де перебували українці, із вантажівкою померло 4 громадян, 5-го – транспортували до лікарні. Процедура репатріації тіл загиблих тягнулася 9 днів, і тільки на 10-й заробітчан у трунах доставили додому. Сьогодні їх поховали.
