Міська влада стверджує, що причина подорожчання у здорожчанні бензину та поганих дорогах.
Проїзд громадським транспортом на Воловеччині подорожчав. Місцеві жителі обурені – вартість квитка з гірського села до райцентру у середньому подорожчала на 8-10 гривень. Для простих людей це суттєво. Крім того, тамтешні скаржаться на відсутність деяких маршрутів – водії просто відмовляються їхати по неякісним дорогам. У результаті добратися до Воловця чи інших населених пунктів району проблематично.
У причинах розбиралися журналісти M-Studio.

