За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття зафіксували випадки керування транспортними засобами в стані сп’яніння в Міжгірському, Хустському, Тячівському районах. Ще двох п’яних водіїв виявила патрульна поліція.
Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

