Авто патрульної поліції в Ужгороді вилетіло з дороги

Авто патрульної поліції в Ужгороді вилетіло з дороги

Мабуть, патрульні ще не змінили гуму на зимову.

Як стало відомо, сьогодні близько 7.30 ранку, в Ужгороді по вулиці Загорській екіпаж патрульної поліції спіткала невдача.

Авто патрульної поліції в Ужгороді вилетіло з дороги

Поліціянти, скоріш за все, не впоралися з кермуванням та влетіли в дерево.

Авто патрульної поліції в Ужгороді вилетіло з дороги

Ще один Пріус мінус.
В Ужгороді патрульні поліцейські вчинили ДТП. Аварія щойно трапилася на вулиці Загорській в обласному центрі. Поліціянти скоріш за все не справилися з кермуванням та влетіли в дерево

Опубликовано Спеціальний контроль Вторник, 20 ноября 2018 г.

Джерело.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію