В Ужгороді почався завершальний етап робіт зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору (ФОТО)

В обласному центрі Закарпаття на набережній Незалежності біля будівлі медичного факультету УжНУ завершуються підготовчі роботи зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору.

В Ужгороді почався завершальний етап робіт зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору (ФОТО)

Робітники підрядної організації вкладають бруківку територію навколо майбутнього монументу. Під сам пам’ятник підготовлено основу з кріпленнями, а навколо виведено проводи під освітлення.

Нагадаємо, що жертв Голодомору – геноциду українського народу – вшановують щороку в четверту суботу листопада. У 2018 році в цей день, 24 листопада, в Ужгороді відкриють монумент «Свіча пам’яті».

В Ужгороді почався завершальний етап робіт зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору (ФОТО)
В Ужгороді почався завершальний етап робіт зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору (ФОТО)
В Ужгороді почався завершальний етап робіт зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору (ФОТО)
В Ужгороді почався завершальний етап робіт зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору (ФОТО)

джерело

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію