Сміттєвий колапс на Закарпатті: мішки лежать просто на вулицях

Сміттєвий колапс на Закарпатті: мішки лежать просто на вулицях

Більшість сміття просто лежить біля житлових будинків. Люди ситуацією незадоволені. Місцева влада каже, що причина – заборгованість. Про це повідомляє телеканал Sirius.

Мішки зі сміттям валяються на вулицях, а під сільрадою – їх уже ціла купа! Понад місяць не вивозять відходи з села Довге. В обслуговуючій організації кажуть: через борги жителів така ситуація у більшості сіл Іршавського району.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу Sirius.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію