Про це повідомляє сайт ТСН із посиланням на сторінку в.о Міністра охорони здоров\’я України у Twitter.
Уляна Супрун заявила, що цього року через відсутність щеплення померло 15 людей. \”З 1991 року в Україні не сталося жодної смерті через вакцинацію. Через відсутність щеплення та загального імунітету лише у 2018 році померло 15 людей\”, – заявила Супрун.
Вона також закликала всіх вакцинуватись, зазначивши, що необхідні щеплення є.
Раніше Супрун заявляла, що вакцини зупиняють поширення небезпечних інфекцій. Коли в суспільстві вакциновано 90% чи більше, утворений вакцинацією імунітет зупиняє розвиток хвороби, або полегшує її перебіг та запобігає поширенню інфекції.


