Про висадку нових дерев у обласному центрі написав мер міста Богдан Андріїв. Про це повідомляє Ужгородська міська рада.
“Продовжуємо озеленювати Ужгород: напередодні на Київській набережній висадили 80 дерев гінкго дволопатевого, загалом їх тут буде 100.
Це дерево – один із переможців у проведених серед ужгородців публічних консультаціях. Дерево це велике, довговічне, не хворіє і, як показує досвід, досить добре росте в Ужгороді і просто дуже гарне, особливо восени. Думаю, завдяки гінкго матимемо ще одне улюблене і туристами, й ужгородцями місце. Що дуже приємно, до висадження молодих дерев охоче долучилися школярі, які гуляли в той час на набережній”, – написав міський голова Богдан Андріїв на своїй сторінці у Фейсбуці.


