Фахівці кажуть, проблема може полягати у браку так званого гормону щастя.
Календар ось-ось добігає зими, а на вулиці осінь. У цей період важко не тільки тілу, а й психіці. Сонячні дні не такі часті, а відтак людям бракує серотоніну — гормону щастя. Відчувається апатія та різкі зміни бажань. То що це : депресія чи поганий настрій? Як розрізнити хворобу і чи пора вам до лікаря — допоможуть визначити симптоми.
Зазвичай депресією помилково називають стан поганого настрою, лінь, апатію, та кволість. Фізично це виявляється у зменшенні активності. Людина з депресією швидко та легко стомлюється, відчуває брак енергії і дизмотивацію. Найкраща профілактика — чіткий розпорядок дня та дозовані фізичні навантаження. Причому важлива не їхня інтенсивність, а регулярність.
Психолог Надія Молнар розповіла, як побороти небезпечний стан. Дивіться в сюжеті Ужінформу.


