В Ужгороді оголошено терміновий збір донорської крові!

В Ужгороді оголошено терміновий збір донорської крові!

Про це інформують місцеві волонтери на сторінках у соціальних мережах!

Донорської крові потребують пацієнти Закарпатського обласного онкологiчного диспансера.

Наразi ситуацiя в онколiкарнi з наявнiстю кровi критична, тому просимо всiх небайдужих прийти на Закарпатську обласну станцiю переливання кровi та здати кров. Пацiєнти онколiкарнi з нетерпiнням чекають вашої допомоги.

Здати кров можна з понедiлка по п\’ятницю, 9:00-14:00, на станцiї переливання кровi, вул. Л. Толстого, 15.

Обов\’язково в реєстратурi вказуєте вiдмiтку, що кров для онколiкарнi, що знаходиться в Ужгородi (р-н Шахта), при собi мати документи, що посвiдчують особу, інформує сайт \”0312\”.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію