Про це інформують місцеві волонтери на сторінках у соціальних мережах!
Донорської крові потребують пацієнти Закарпатського обласного онкологiчного диспансера.
Наразi ситуацiя в онколiкарнi з наявнiстю кровi критична, тому просимо всiх небайдужих прийти на Закарпатську обласну станцiю переливання кровi та здати кров. Пацiєнти онколiкарнi з нетерпiнням чекають вашої допомоги.
Здати кров можна з понедiлка по п\’ятницю, 9:00-14:00, на станцiї переливання кровi, вул. Л. Толстого, 15.
Обов\’язково в реєстратурi вказуєте вiдмiтку, що кров для онколiкарнi, що знаходиться в Ужгородi (р-н Шахта), при собi мати документи, що посвiдчують особу, інформує сайт \”0312\”.


