На Закарпатті полісмени розшукали безвісти зниклу жінку

На Закарпатті полісмени розшукали безвісти зниклу жінку

Жінку, яка пішла з дому у невідомому напрямку, співробітники Берегівського відділку поліції повернули додому. Її життю та здоров’ю нічого не загрожує

До поліції із заявою про зникнення невістки звернувся 53-річний мешканець села Гут Берегівського району. Чоловік повідомив, що його 27-річна невістка ще 6 листопада пішла з дому і місце її перебування досі невідоме.

Поліція одразу розпочала пошуки і вже станом на сьогодні встановила місце перебування розшукуваної. Жінку повернули додому. Її життю та здоров’ю нічого не загрожує, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію