Закарпатець з паспортом кума хотів перетнути кордон

Закарпатець з паспортом кума хотів перетнути кордон

Вночі в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону виявили подорожнього, який на паспортний контроль надав чужий паспорт. 24-річний українець розповів, що поспішаючи до Угорщини із собою випадково взяв не свій, а паспорт кума.

Неуважність не врятує чоловіка від адміністративної відповідальності. За вчинене правопорушення українець може бути притягнений до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі від 1700 до 3400 гривень або ж адміністративного арешту на строк до 15 діб, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Нагадаємо, минулого тижня у пункті пропуску «Лужанка» 25-річний українець при перетині кордону надав для перевірки паспорт своєї матері.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію