У полоні російських окупантів: ужгородців запрошують на перегляд фільму \”Вірю. Чекаю. Молюся\”

У полоні російських окупантів: ужгородців запрошують на перегляд фільму "Вірю. Чекаю. Молюся"

Перегляд зворушливого фільму про війну відбудеться в мистецькому центрі – галерея \”Ілько\”.

\”Запрошуємо вас на презентацію нової документальної стрічки Катерини Стрельченко. Фільм розповідає одразу декілька історій – як колишніх полонених, так і рідних тих бійців, які на п\’ятому році війни досі не знають яка доля спіткала їхнього батька, сина або брата. Про умови перебування в полоні російських окупантів розповіли чоловіки і жінки. Одних щодня катували та тримали на ланцюгу, а над іншими здійснювали акти психологічного насилля\”, – інформують ініціатори в соцмережі.

Своїми історіями поділилися і рідні тих, кого наразі вважають зниклим безвісті. Ці люди вже більше чотирьох років чекають хоча б якоїсь звістки від зниклих бійців. Це очікування і невизначеність психологи називають найгіршим, що може статися з людиною.

У полоні російських окупантів: ужгородців запрошують на перегляд фільму "Вірю. Чекаю. Молюся"
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію