Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на тиждень Близнюкам час кувати гроші, а Левам потрібно стати турботливими

Гороскоп на тиждень Близнюкам час кувати гроші, а Левам потрібно стати турботливими
Астрологічний прогноз з 11 по 17 листопада для всіх знаків зодіаку

ОВНИ
Пристрасті досягли градусу кипіння, спрага любові, сексу, романтики, дружби і ... матеріальних благ змішалися в один клубок. Хочеться все і відразу, але від вас це мало залежить. Все в руках обставин і енергетичних, владних, фінансових, ділових ресурсах інших людей. Грайте за їхніми правилами, йдіть на поступки, об'єднуйтеся серцями, гаманцями, творчим і діловим потенціалом, ідеями, тоді будете у виграші. Залежність від чужих запитів не пригнічує, а навпаки сприяє успішному перетворенню. Головне – турбота про сім'ю. Фронт доленосних подій тепер (на півтора року) пролягає через рідні пенати. Все, що ви робите в житті, повинні присвятити на вівтар сім'ї. А кар'єристів, яким "плювати" на сімейне вогнище, чекає духовний регрес і маса неприємностей.

ТЕЛЬЦІ
Тема співпраці з гідними партнерами – найактуальніша. Постарайтеся гармонійно "вписатися" в досвідчену ділову команду, однак вибираєте не ви, ініціатива належить іншій стороні. Тому щоб виграти конкурс, дотримуйтеся іміджу, і вас запросять співпрацювати. Для збереження гармонії в шлюбі, зосередьтеся на спільних інтересах, віддавши кермо влади благовірним. Одночасно всім цікавтеся, будьте в курсі всіх новин, неодмінно подружіться з сусідами. Удача бродить поруч. Підвищуйте рівень освіти, професійна обізнаність вкрай необхідна на роботі, щоб утриматися на посадовому та фінансовому плаву. На службі екскурс в минуле триває, надолужуйте давні трудові хвости. Виконуйте боргові зобов'язання (кармічні), будьте господарем даного слова.

БЛИЗНЮКИ
Якщо ви одержимі трудовою пристрастю, це прекрасно, саме час кувати гроші. Беріться за прибуткову роботу, з творчим вогнем тягніть віз робітників повноважень, зміцнюйте мости співпраці. Тут (на рік) почалася фартова смуга. Джерело збагачення - робота, де ви досягли піку професіоналізму. Проаналізуйте, що для вас найцінніше на даному етапі, голос бажань є істинним, ним і керуйтеся в критичні моменти.

І пам'ятайте: чужі потреби не повинні шкодити персональним інтересам!

З благовірними будьте як нитка з голкою, стежте щоб цих харизматичних створінь (нині їм море по коліно) і великих змовників не вкрали! Доведеться пограти в кішки-мишки.

РАКИ
Ви приречені витати на крилах натхнення, любити, розважатися, забувши про докучливі проблеми. Їм ні кінця ні краю. Сприймайте життя як театр, де можна блиснути акторським талантом, стати режисером красивого сценарію, перевтілившись в захоплюючу роль і стати щасливими! Ви командир зараз у всіх сферах буття. Однак приймаючи важливі рішення, повинні нести відповідальність за їх результат. На роботі почалася везуча смуга (на рік), трудовий асортимент широкий, вибирайте, що вам більше імпонує і збагачуйтесь. Працьовиті повністю застраховані від безробіття і злиднів.

Увага шлюбним парам: якщо криза затягнулася, останнє слово за вами. Союз, який дихає на ладан, врятує не війна амбіцій, а справжня любов.

ЛЕВИ
Тиждень промайне в ретроспективному ракурсі, вимагаючи доопрацювання незавершених справ. Озирніться назад, саме в сім'ї йде внутрішній процес перезавантаження вас як сім'янина. Модернізуйте відносини з домочадцями, дітьми, благовірними, станьте дбайливим господарем в будинку, це запорука надійного тилу, захист від різних негараздів. Якщо потягне на романтичне полювання, це нормально, тут суцільний кайф. Фліртуйте, впадайте, випускаючи шалений пар. А чи відповідають взаємністю – не суттєво. Стан закоханості – це невід'ємна частина буття і душевний тонік (на рік). З подружнім супутником (де пробігла чорна кішка) утримає на прив'язі давнє спільне захоплення.

Намагайтеся менше працювати, трудові перезавантаження підірвуть здоров'я. Нині у вас повинна неодмінно бути творча віддушина!

ДІВИ
Проявляйте чесність, благородство, дбайливість, щоб зберегти високий лідерський рейтинг в соціумі! Успішна перспектива самореалізації - це навчання, підняття освітнього рівня, розширення кола знайомств. Інтуїтивно ви знаєте, з ким зав'язати дружній контакт, наблизити до себе - в майбутньому тим діловим відносинам судилося зіграти доленосну роль. Якщо розбагатіли, не скупіться, гроші повинні працювати, інвестуйте кошти в благі справи, діліться, робіть подарунки.

З домочадцями будуйте відношення не муштрою, а на філософських і релігійних засадах, поважаючи їх світогляд. Під рідним дахом осіло щастя (на рік), вогнище палає благодатним вогнем, грійтесь і радійте!

ТЕРЕЗИ

Ви на піку впливу: чарівні, привабливі, диктуєте свою волю. Платите і замовляєте музику. Ключова тема тижня - матеріальні здобутки, натискайте на трудові педалі й завзято відбудовуйте кар'єру, бізнес. Вища посада для гідних професіоналів - не мрія, а реальність. Статус в соціумі впродовж півтора року повинен неодмінно вирости.

Роль спонсора виконуйте мудро, не смітіть грошима, задовольняючи власні примхи, розважаючись. Фінансова удача (що балувала рік) вже блиснула п'ятами. Досить шикувати за інерцією, прийшла пора затягнути паски. Шара (презенти, бонуси, привілеї) закінчилася. Відтепер належить заробляти тільки власною працею і професійною майстерністю. Це шлях духовної еволюції.

СКОРПІОНИ
Ви на порозі нового життя, магія впливу на оточуючих надзвичайна. Однак на внутрішньому плані киплять термоядерні емоції, руйнуючи впевненість в собі. Приборкайте їх, ви основний повелитель на життєвій арені, від якого люди в захваті. Заявляйте про себе, презентуйте досягнення, таланти скрізь. Зараз доля посилає саме в ті місця, де ваша присутність вкрай необхідна, щоб блиснути найкращим і головне - відчути віру у власні сили.

Відтепер з безгрошів'ям покінчено, матеріальна фортуна взяла під своє крило (в рік). Прийшла пора розкошувати, балувати себе і оточуючих подарунками, вкладати інвестиції.

З домочадцями зберігайте доброзичливі відносини, не вдаючись до диктату, тут ви рівноправні друзі, всі проблеми вирішуйте по-братськи.

СТРІЛЬЦІ
Живіть з повною самовіддачею, підводьте підсумки минулого року, виправляйте ляпсуси, кайтеся в гріхах. Коли жертвуєте собою, прощаєте людей за їх капості, ви наповнюєтесь колосальною силою, головне дати людям зрозуміти, що ви пасажири одного поїзда. А все, що відбувається навколо, то кармічна суєта-суєт, наслідок ваших як розумних, так і нерозважливих дій. Душу малознайомим не відчиняйте, діліться сокровенним тільки з довіреними особами.

Зараз ваша харизма пишно розквітне (на рік), вплив посилиться, тому поводьтеся гідно, щоб не підвести шанувальників. Егоїстичним запитам дайте наказ "ні!". Хто гребе до себе, той деградує, а хто ставить на перше місце чужі інтереси, той еволюціонує духовно і процвітає всюди.

КОЗЕРОГИ
Стати зразковим товаришем – ось ключове завдання і ви тут повинні досягти успіху! Людина без відданих друзів, як дерево без коріння. Організуйте братське коло з осіб, які мають аналогічні погляди, переконання, родинні ідеали, і все складеться чудово. Співпраця з друзями – найбільш плідна. Зараз вам посилають таємних покровителів (на рік), саме за їхньої підтримки життя набирає щасливих фарб. Займайтеся благодійністю, допомога нужденним транслюється через вас.
Холостякувати заборонено, паруйтесь, життєдайна сила прибуває в гармонійному тандемі. Досягти глобальної мети в житті ви не здатні без гідного партнера. Дозвольте собою командувати. А самостійно в гордій самоті перетворитеся на духовного ліліпута, опинившись на соціальному узбіччі.

ВОДОЛІЇ
Кар'єрний марафон у розпалі: якщо раніше вибір творчого покликання був помилковим, саме час зайнятися пошуком нової роботи (бізнесу), зайнятися діяльністю по серцю. Визначайтеся, якщо дозріли, міняйте спеціалізацію. Або внесіть прогресивні корективи в нинішній бізнес. Без цього успішна самореалізація в подальшому неможлива. Шукайте улюблену роботу (в надійній діловій команді), до якої лежить душа, і яка одночасно дає хороший прибуток. Вбити двох зайців реально, не розслабляйтеся, лінощі згубна! Адже ви відмінні трудівники і професіонали.
Скрізь проявляйте чуйність, делікатність, дотримуйтеся посадової субординації, втрата контролю над бунтівними емоціями (їх нині в надлишку) неприпустима, віджахнете людей, зарекомендувавши себе навіженим істериком.

На особистому небосхилі сонячно, любов дарує радість, повертаючи вас в прекрасне минуле.

РИБИ
Якщо вас турбує сенс буття, персональної місії, з якою метою прийшли в цей бурхливий світ, в кінці кінців зробили доброго заради блага людства, а де згрішили, значить ви рухаєтеся правильним курсом. Трансформація цінностей йде успішним темпом, тому копайтеся в собі, досліджуйте внутрішні тайники душі (підсвідомість зашлаковану помилками, ілюзіями, страхами) і перетворюється на краще! Слід неодмінно прислухатися до чужих порад, бо ви схильні робити з мухи слона.

Шукайте будь-які насолоди в житті, ваше завдання – відчути себе щасливими! Тих, хто щиро любить, чекає удача, живить Океан Вселенської любові. І не вимагайте взаємності. Люблять вас або ненавидять – не настільки істотно

Джерело

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: